Manicure klasyczny

Jedną z ważniejszych potrzeb kobiet są piękne i zadbane dłonie, dlatego też z wielką starannością, a zarazem delikatnością, wykonujemy profesjonalny manicure tradycyjny.
Do wykonania zabiegu stosowane są specjalistyczne cążki, mini frezarki oraz pilniki, co pozwala na dokładne usunięcie skórek, opiłowanie i oczyszczenie płytki paznokcia, a także nadanie mu pożądanego kształtu. Zwieńczeniem tego rodzaju manicure jest zastosowanie odżywczych kremów do rąk i paznokci, które wzbogacone są w wyjątkowe nuty zapachowe, pozostawiające dłonie gładkie i eleganckie przez długi czas.
(W manicure klasycznym można również użyć zwykłych lakierów kolorowych).

Długość zabiegu

30min. (+ malowanie: 20min.)
Cena zabiegu

Od 30zł (+ malowanie: 30zł)
Powtarzalność zabiegu

Co 2/3 tygodnie

Manicure hybrydowy

Jeśli nie masz czasu na czekanie, by zwykły lakier wysechł do końca, ta metoda jest dla Ciebie idealna! To innowacja na rynku stylizacji paznokci- pożegnaj się z odpryskami i smugami. Jest to rozszerzenie manicure tradycyjnego o nałożenie lakiero-żelu, czyli tzw. hybrydy. Oprócz perfekcyjnego wyglądu dłoni, zabieg ten również wzmacnia płytkę paznokcia, jest odpowiedni dla każdej kobiety, która przede wszystkim ceni sobie naturalny wygląd- hybryda jest cienka i elastyczna jak lakier, co nie powoduje szkody na naturalnej płytce.
Produkt utwardzany jest w lampie UV lub LED. Utrzymuje się od 2 do nawet 6 tygodni!

Długość zabiegu

90 min.
Cena zabiegu

Od 110zł
Powtarzalność zabiegu

Co ok. 3-4 tygodnie

Manicure żelowy

Żel jest materiałem bardzo plastycznym, dlatego możemy nim wymodelować paznokieć, co pozwala uzyskać jego naturalny wygląd. Jeśli płytka jest problematyczna, to zastosowanie żelu pomoże zniwelować wszelkiego rodzaju nierówności, bruzdy, itp. Zabieg jest mało inwazyjny, zabezpiecza strukturę paznokci przed złamaniem, a dodatkowo gwarantuje wyjątkowo trwały efekt.

Długość zabiegu

+/- 120min.
Cena zabiegu

Od 120zł
Powtarzalność zabiegu

Co ok. 3-4 tygodnie

Przedłużanie paznokci

Oferujemy zabieg przedłużania na formie, która w przeciwieństwie do tipsa, dopasowuje się nawet do niestandardowych wymiarów płytki paznokcia. Metoda ta polecana jest dla kobiet, które chcą uzyskać piękne, długie paznokcie w krótkim czasie. To jeden ze sposobów na zregenerowanie naturalnej płytki, nawet najbardziej zniszczonej.

Długość zabiegu

180 min.
Cena zabiegu

Od 140zł
Powtarzalność zabiegu

Co ok. 3-4 tygodnie

Zarezerwuj termin wizyty

Pozostańmy w kontakcie
Obiecujemy, że nie zaśmiecimy Twojej skrzynki.
Raz w miesiącu będziemy informować o nowościach i promocjach

Dziękujemy!

Wiadomość została wysłana. Skontaktujemy się w najbliższym czasie.
Pozdrawiamy,
Zespół EtreNails